Hizmetlerimiz

Seyahat Çözümleri ve Danışmanlık Kurumsal ve tatil amaçlı münferit / gruplara özel tüm seyahat ihtiyaçlarınız için hızlı ve kaliteli servis ve danışmanlık hizmeti Değişimi ve gelişimi destekleyen bu anlayışla, iş ve tatil seyahati ve organizasyonları yönetimi konusunda global bir anlayışla hizmet veren Tantur, sizlere sınırsız seyahat çözümleri sunmaktadırTantur yerel ve uluslararası her türlü iş ve tatil seyahati organizasyonunuz için deneyimli kadrosuyla turizmin bütün servisleriyle hizmetinizdedir.

 Grup İş Seyahatleri -Münferit İş Seyahatleri -Toplantı ve Organizasyon Hizmetleri -Fuar Ulaşım ve Konaklama Hizmetleri -Özel uçak, helikopter, tekne ve yat kiralama-Uçak Bileti -Vize Başvuruları -Seyahat Sağlık Sigortası -Şöförlü Transfer Hizmetleri -Şöförsüz Araç Kiralama -Şehir İçi Tur Hizmetleri -Otel Konaklama Rezervasyonları -Restaurant Rezervasyonları -Yurtiçi /Yurtdışı Gemi Turları -Kişi / Gruba Özel Paket Turlar -World of TUI Katalog Satışları

Grup İş Seyahatleri
Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı şirket gezilerinizde kurumsal müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak amacıyle tüm dünyada 29 ülkede buunan TUI acentalarının profesyonel TUI Event Management ekibimiz ile yaratıcı ve sıradışı programlar yaratmakta ve tavsiyeler vermekteyiz.

Münferit İş Seyahatleri
Global iş seyahat çözümlerinde iş seyahatlerinizde ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmet için hayatı kolaylaştıran kişiye özel butik hizmet politikası ile farklı ve yaratıcı yenilikler ile iş seyahatlerinizin verimli ve ekonomik geçmesi için TUI Travel PLC’nin uluslarası gücünü kullanmaktayız. Seyahat Çözümleri departmanımızdaki uzmanlaşmış kadromuz ile kurumsal çözümlerimiz ile sizin değişmez iş ortağınız olmaya adayız.

Toplantı ve Organizasyon Hizmetleri Gerek işletmecisi ve gerekse sahibi olduğumuz tesisler başta olmak üzere Türkiye ve yurtdışında en prestijli tesislerde şirketlerin kongre-seminer ve eğitim toplantılarına yönelik özel programlar ,sıradışı indoor, outdoor aktiviteler ve team building calışmaları, motivasyon amaclı organizasyonlar hazırlamakta ve bu programları uygulamaktayız.

Fuar Ulasım ve Konaklama Hizmetleri
Başta ; Deutsche Messe AG Hannover, CPD- Igedo, Nürnberg Messe GmbH ve Leipzig ve Feria De Bilbao Fuarlarına yıllardır program hazırlayarak her yıl yaklaşık 100’ün üzerinde uluslararası fuara katılımcı ve ziyaretçi göndermekteyiz.  Detaylı bilgi için lütfen, seyahat çözümleri bölümünü ziyaret ediniz.

Özel uçak, helikopter, tekne ve yat kiralama Yurtiçi ve yurtdışı özel uçak, helikopter, tekne ve yat kiralama hizmetlerimizde özel fiyatlarımız için seyahat çözümleri departmanınımız ile irtibata geçmelisiniz.

Uçak Bileti
Tantur bir IATA seyahat acentası olarak ; uzman kadrosu ve tüm dünya havayolları ile anında bağlantı kurabilen dünyanın en gelişmiş rezervasyon sistemleri olan Start Amadeus, Galileo ve Troya ile Türkiye’de “bilet satış" alanında lider kuruluşlardandır. Günümüzde bu sistemler aracılığı ile yaklaşık 730 havayoluna kesintisiz olarak ulaşmak mümkündür.Acentamız yılların deneyimi ile şirketler için özel “kalteli hizmet veren satış ekipleri oluşturmuştur. Bu ekipler gideceğiniz noktaya en ucuz, en kısa ve en çabuk nasıl ulaşırsınız sorusuna alternatifli yanıtlar üreterek beğeninize sunmaktadır.
TUI grubunun kendi ürünü olan TOPS bir Müşteri Tanıma Değerlendirme Programıdır. Bu programa uçuş tercihlerinizi bir defa kaydettikten sonra, aynı değerdeki hizmetleri sürekli olarak size sunabilmekteyiz. Bu program koltuk, yemek tercihleri ve araba, vize bilgilerini içerir. Dünyanın neresine olursa olsun güvenle uçmak, yoğun iş temponuza yetişebilecek profesyonel bir ekip ile çalışmak, rezervasyonlarınızı en doğru fiyatlarla ve en kısa zamanda yaptırmak istiyorsanız, sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız. Lütfen şirketinizin seyahat cirosuna uygun olarak çalışma şartlarımızı görüşmek ve servis bedellerimizi belirlemek üzere bizim ile bd@tui.com.tr  e-maşl adresi üzerinden irtibata geçiniz. Online billet satışımız için online seyahat bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Vize Başvuru Vize isteyen tüm ülkeler hakkında detaylı bilgi almak ve gerekli başvuru formları için lütfen vize bölümünü ziyaret ediniz.

Seyahat Sağlık Sigortası
Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize başvurusu sırasında seyahat sağlık sigortası talep etmektedir.
Detaylı bilgi için lütfen vize bölümümüzü ziyaret ediniz.

Şöförlü Transfer Hizmetleri
Yerli ve yabancı tüm misafirleriniz için havalimanı-otel ve şirket merkezi veya arzu ettiğiniz şehir içi tüm noktalara olan ulaşım ihtiyacınız için yabancı dil bilen şöförlerimiz ile en kaliteli ve konforlu ulaşım hizmetinizi 24 saat boyunca cevaplamaktayız.

Şehir İçi Tur Hizmetleri Yabancı misafirleriniz için, özel şöförlü araç veya gruplar ile birlikilte profesyonel rehber kadrosu eşliğinde şehir turu program seçenekleri sunuyoruz.

Şöförsüz Araç Kiralama
Yurtiçi ve yurtdışı tüm araç kiralama talepleriniz için Tantur ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Özellikle tüm dünyada yurtdışı TUI özel araba kiralama fiyatlarımız bulunmaktadır. Yurt içi veya yurt dışı kiralamalarda Tantur tarafından verilecek rezervasyon numarası, aracınızı teslim almanız için yeterli olacaktır. Yurt dışı kiralamalarda ödeme Tantur veya kiralama istasyonuna yapılır.Şehir İçi Tur Hizmetleri Tantur, özellikle yurtdışından gelen münferit misafirlere, kapalı gruplara, özel ilgi gruplarına, gemi gruplarına butik servis veren bir acentadır. Geniş ürün yelpazesi ile tatil amaçlı seyahat etmek isteyenlere, özel gruplara, toplantı ve seminer organizasyonlarından faydalanmak isteyenlere seyahat danışmalığı hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için Incoming bölümünü ziyaret ediniz.

Otel Konaklamaları Rezervasyon Türkiye’de ve tüm dünyada anlaşmalı oldugumuz otellere gerek iş , gerek ise tatil amaçlı münferit veya grup otel rezervasyon taleplerinizi otelin lokasyon bilgisi ile birlikte en uygun fiyat alternatifleri ile TUI güvencesi ile cevaplandırmaktadayız. Seyahat Çözümleri departmanımıza danışmadan otel rezervayonunuzu yaptırmamanızı tavsiye ederiz.

Restaurant Rezervasyon ve Danşmanlık
Istanbul başta olmak üzere yerli ve yabancı münferit ve grup tüm misafirleriniz için geniş yelpazede restaurant ve menu secenekleri ile rezervasyon taleplerinizi cevaplandırmaktan mutluluk duyacağız.

Yurtiçi /Yurtdışı Gemi Turları
Tüm dünyadan özel yolcu gemi tur seceneklerimizi seayahatler ve turlar bölümünden görebilirsiniz.

Kişi / Gruba Özel Paket Turlar
Kişilere ve gruba yurtiçi ve turtdışı özel paket tur seceneklerimizi seayahatler ve turlar bölümünden görebilirsiniz.

World of TUI Katalog Satışları Seyahate çıkmadan önce; her sene kış ve yaz sezonlarında düzenli olarak yayınlanan kataloglarımızda ; tüm dünyadaki farklı destinasyonlardaki oteller ile yapılan kontrat anlaşmaları ile alınan özel TUI Katalog fiyatlarımızla rezervasyon yaptırmak için seyahat çözümleri departmanınımızla irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.